Ücretsiz Yıldızname

medyum alim

Yıldızname Bakımı yapılacak kişinin özel bilgileri kişinin anne adı, doğum saati ve doğum tarihi, kişinin ismi gibi  Bilgileri ile bakılır.. Kişinin doğduğu günden bakım yapılan  gününe kadar başından geçenler ve bazı kritik durumları yıldıznamenin sayesinde bilinebilir. Bütün önemli olayların bu sayede okuması yapılabilir. Yıldızname bakan kişi doğuştan yetenekli ve kendini bu işe adamış bir kişi tarafından yapılmalıdır. Bakılması için öncelikle bir “yıldızname kitabı”na ihtiyaç vardır. Bu sayede iki yöntemin uygulanması mümkündür. Bu yöntemlerden ilki kişi adının ve annesinin adının ebced hesabıyla hesaplanmasıdır. Bu hesaplamada çıkan sonuç on ikiye bölünür. Çıkan sayı burçlar zodyağında sıralamasıyla eşleştirilir. Bu sayede kişinin burcu tespit edilmiş olunur. Doğum tarihinden emin olunamadığı durumlarda bu yöntemin kullanılması uygundur. Çıkan burç hangisi olursa kişinin cinsiyetine göre burcun yazıldığı bölüm açılıp okunur. Bu yöntemden daha sağlıklı sonuçlar veren ikinci bir yöntem daha vardır. Kişinin doğum tarihi öğrenilir ardından burcu belirlenir. Cinsiyeti de öğrenilir ve alakalı bölüm okunur. Zamanımızda doğum tarihlerinin net bir şekilde bilinmesi sayesinde bu yöntem daha doğru sonuçlar vermektedir.

Ücretsiz Yıldızname yıldız uyumlarının öğrenilmesi açısından da kullanılır. Burcu öğrenilen kişinin başka kişiler ile uyumu bu sayede öğrenilebilir. Bu kişilerin düşmanlıkları ve dostlukları yorumlanabilir. Ayrıca beraberliklerinin ne kadar süreceği de okunabilir. Yıldızları uyumlu kişilerin ilişkileri uzun soluklu olur. Bu durum tabii ki kültürel öğelere ve gelenek göreneklere de bağlıdır.

Yıldızname  Osmanlıdan Günümüze Kadar Gelmiştir. O günlerden günümüze ise etkinliğini hiç kaybetmemiştir. Hastalıklar hakkında bile yıldıznamenin sayesinde fikir sahibi olunabilir. Bu yöntem hastalıkları tedavi etmez ama kişiye uygun tedavi yönteminin bulunmasında çok önemli bir görevi vardır. Ruhsal ya da fiziksel hastalıklar üzerinde bu sayede etkilidir. Ayrıca etkili olduğu başka ruhsal etkiler de vardır. Cin çarpması, nazar, kısmetin kapalı olması, büyü yapılmış olması bunlara örnek olarak verilebilir. Geçmiş zaman, bugün ve gelecek kapsamı dâhilindedir. Uzaktan bakılabilmesi ise bir başka iyi yanıdır. İslam felsefesi de yıldızname okumasını etkilemiştir. Faldan ayrılmaktadır. Çünkü fal gibi nesnelere de ihtiyaç olmaz.

 

Bugüne kadar çok fazla insanın çeşitli sorunlarından dolayı iletişime geçtiği Medyum Alim kendisini tercih eden insanların sorunlarına çözüm olmayı başarılı medyumlardan biridir. Herhangi bir sorununuz varsa Medyum Alim çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Medyum Alim iletişim 0532 068 9989 

Medyum Alim E-Posta info@medyumalim.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir