Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü

sabun büyüsüBazı insanlara sabun büyüsü denince herhangi bir fikir üretemediklerini ve bu büyünün nasıl bir büyü olduğu hakkında bilgileri olmadığını belirtmektedirler. Bazı büyüler isimleri ile insanlara amaçları ve yapılış şekilleri hakkında bilgiler verse de bazılarını anlamak mümkün değildir. Bu büyüde de insanlar bir sabun ile nasıl bir büyü yapılabilir ki diye düşünebilirler. Sabun büyüsü bilinen en etkili kara büyülerden biridir.

Bu kadar masum bir nesnenin insanlara çok büyük zararlar verebilecek bir uygulamada kullanılıyor olması çok ilginç gibi görünse de geçmişte yapılan uygulamalara bakınca tüm gerçekler açıkça görülebilmektedir. Sabun büyüsü çoğu zaman insanların sevmedikleri bir kişiye sıkıntılar vermek ve mutlu süren hayatlarını alt üst etmek için tercih ettikleri çok riskli ve etkili bir büyüdür. Kara büyü sınıfının en özel büyülerinden biri olması ve her medyumun bu büyüyü yapmaya cesaret edememesi de bu büyü hakkında bizlere çok daha iyi fikirler vermektedir.

Bu büyüde basit bir sabun ile çoğu zaman ilave olarak bir iğne veya dal parçası kullanan medyumlar etki altına alacakları kişiler hakkında bilgiler aldıktan sonra işleme başlarlar. İlgili kişiyi özel bir manevi güç ile etki altına almak için özel dualar okuyan medyumlar daha sonra iğne veya sopayı sabuna batırmakta ve bu sabunu büyüyü yaptıran kişilere verip çok gizli bir yere saklamalarını istemektedirler. Ve o sabun saklandığı yerde kaldığı sürece sabun büyüsünün etkisi altına giren kişilerin büyünün etkisinden kurtulamayacağına inanılmaktadır.

Sabun Büyüsü nedir nasıl yapılır belirtileri nelerdir detaylı bilgi için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir