Sabun Büyüsü

Kara büyüler içerisinde yer alan Sabun Büyüsü son derece güçlü bir büyüdür. Bu büyüye, daha çok intikam almak isteyen insanlar başvurmuştur. Etkisini gösterdiğinde, büyü yapılan kişi zarar görür, ölüme sürüklenebilir ve yaşamı boyunca acı çeker. Böylesine etkili bir kara büyüyü, her isteyen yapamaz. Güçlü bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Çok eski tarihlerden beri yapılan sabun büyüsünün, ülkemizde de en çok tercih edilen kara büyüler arasında olduğu bilinmektedir. İntikam almak isteyenlerin büyük bir çoğunluğu bu büyüye başvurmaktadır.

Sabun Büyüsü Karşı Tarafa Çok Ciddi Zarar Verir

Amacı ne olursa olsun, sabun büyüsü, karşı tarafa çok ciddi zararlar verir. Kişi, hayatı boyunca daima acı çeker. Aniden ölümle burun buruna gelebilir ve hatta büyük bir acı çekerek ölebilir. Çaresi olmayan ağır hastalıklara yakalanabilir. Bu sebepten dolayı, oldukça tehlikelidir. Bu büyüyü yaptırmak için, iyi düşünülmesi gerekir. Kara büyüler içerisinde en tehlikeli olanlardan biridir. Genellikle tesirini kısa sürede gösterir. Gerçek bir medyum tarafından yapıldıysa, etkisini göstermesi çok büyük bir olasılıktır.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü, bir kalıp sabun kullanılarak yapılır. Fakat bu sabun, marketlerde satılan normal sabunlardan değildir. Maliyeti düşük bir büyüdür ancak sadece medyumlar tarafından yapılabilmektedir. Bir kalıp sabunun üzerine, dualar okunarak toplu iğneler yerleştirilir. Devamında, büyünün yapılacağı kişinin adına özel bir dua okunur. Bu ritüellerin ardından, sabun, kuyu ya da toprağa gömülerek etkisini göstermesi beklenir. Sabun erimeye başladığı an itibariyle, büyünün yapıldığı kişi de zarar görmeye başlar. Sabun eridikçe, kişi acı çekecektir.

Sabun büyüsü ile ilgili çeşitli kitaplar ile  internet üzerinde çok fazla sayıda makale bulunmaktadır. Ancak, büyüye ilişkin tariflerin büyük bir çoğunluğu palavradan ibarettir. Tehlikeli bir kara büyü olması sebebiyle, gerçek tarifi her yerde bulunmamaktadır. Kara büyülere, gerçekten çok acı çekmiş olup intikam almak isteyen insanlar başvurmaktadır. Bu takdirde, büyü yapılmak isteniyorsa, medyuma başvurulmalıdır. Ancak bu medyumum iyi bir medyum olması şarttır. Piyasada, medyum olduğunu iddia eden çok sayıda sahtekâr bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir