Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

papaz büyüsü

Geçmişi çok eskiyen zamanlara dayanan Papaz Büyüsü, evrensel olarak Süryani dilinde okunan dualar ile yapılmış olan bir büyü olarak bilinmektedir. Bu büyü bayanların önce hayız kanıyla yapılmış olan ve puta tapılan dönemlerden kalma en güzel büyü türlerindendir. Büyünün yapılış maksadı eşi ya da sevgiliyi kendisine bağlantı kurmak talep eden bireylerin inşa ettirdiği bir büyüdür. Büyünün bozumunda tane kanının nihai damlaları kullanılmaktadır. Tane kanının kullanıldığı bu büyünün ateş gibi ve ilgisiz olmak üzere 2 biçimi vardır. Büyünün bozulması zordur. Bağlama büyüsü olarak sık seçim edilen bu büyüyü yabancı amaçlarla da inşa etmek olası olmaktadır.

Papaz Büyüsünün -Muhabbet, kısırlık, soğutmak ve ek olarak yabancı biçimlerde de yapıldığı bilinmektedir.

Yanlış yapılmış olan büyü kabul görmeyen neticelere gidilmesine ne sebeple olabilir. Bu sebeple işini en güzel alim bir medyum aracılığıyla bu büyünün inşa edilmesi ek olarak gerçek olacaktır. Büyü önce bakışta fark edilemeyecek tek büyüdür. Bu sebeple ne civarı bakılırsa bakılsın meydana çıkmayabilmektedir. Büyü en güzel medyum ve papazlara yaptırmak en gerçek hüküm olacaktır. Büyünün yapıldığı erkek; büyüyü hangi kadın yaptırmışsa ona bağlanır, esir olabilir ve büyü tekrar bozulana civarı onun sözünden çıkmaz, gözü o kadından başkasını görmez.

Papaz Büyüsünün Çeşitli yapılış yöntemleri vardır.

Papaz Büyüsü, kırmızı büyüler gurubunda bulunmaktadır. Tane kanıyla yapılabilmesi olası olduğu benzeri büyüde bireyin vücudundan alınmış saç, tırnak, kan ve tükürük faydalanılarak da bu büyü yapılabilmektedir ve bu parçanın büyü ifade edilecek kişiye yedirilmesi işlemine dayanır. Büyü yalnızca yedirme şekilleri ile yapılmamakta, farklı şekilleri de bulunmaktadır. Büyü yapılmış olan adam, yaşadığı hanesi, işini, ailesini ve üstelik yer aldığı şehri bile ayrılarak bağlandığı bayanın yanına yerleşir. Büyünün tesiri aynı ritimde devam ettiği müddetçe bağlanmış olduğu kadından yabancı hiç kimseyi umursamayacak hale ciro. Büyüyü yaptıran kadında kendini bir tüm hisseder, yaşamının geriye olan bölümünde onla beraber hayatını sürdürmek istediğini belirtir. Büyü nihai derece gösterişli bir büyü olduğundan ötürü işini en güzel alim bir medyum aracılığıyla inşa edilmesi gerekiyor. Bu büyünün tutma olasılığı %99 olmaktadır. Kesinlikle netice almak amacıyla işini en güzel alim Medyum Alim Hoca size kalifiye bir hizmet vermektedir. Bu büyü ile ilgili aklınıza takılan pekçok suali medyuma sorabilir, medyumun web sitesini faydalanarak cevap inceleyebilirsiniz.

Papaz Büyüsü 14 zaman içerisinde etki edecektir.

Papaz Büyüsü yaptırmak amacıyla medyum Alim seçim ettiğiniz zaman büyüleriniz 7 zaman benzeri az bir zamanda hazırlanır ve büyü 14 zaman içerisinde kesinlikle etki eder. Büyüden aldığınız netice sizi tatmin etmeye yetecek ve büyüyü yaptırmış olduğunuz adam size tam olarak bağlanacak, eşini, işini üstelik ailesini bile bırakacak siz gelecektir. Medyum Alim işini iyi biçimde yapan sayılabilir medyumlar içinde bulunan işin ilmini alim bir kişidir.

Papaz Büyüsünün 7 zaman hazırlama zamanı vardır.

7 zaman içerisinde yapılan büyünüzü size bağlanmasını dilediğiniz erkeğe uygulamayı başardığınız zaman aldığınız netice beklediğiniz sonuçtan çok çeşitli olacaktır. Populer medyum sizler amacıyla hazırladığı her büyüyü kocaman bir itinayla gerçekleştirmektedir. Bu büyünün yakınında ek olarak pekçok büyüyü oldukça başarılı bir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir