Medyum’a Neden İhtiyaç Duyulur

Yıllar öncesinde Hocalar, Şıhlar varken şimdilerde gündemde olan alternatif Tıp yöntemlerinin en başında medyumlar gelmektedir. Medyum rahmani ve şeytani varlıklar ile halk arasındaki deyimi ile Cinler ile işlemler yapmaktadır. Medyumlar Çoğu anlamda bir çok ilim kullanmaktadırlar. Havas ilmi bunların başında gelmektedir.

MEDYUMLUK DOĞUŞTAN BİR YETENEK Mİ YOKSA KAZANILABİLİR Mİ?

Medyumluk günümüzde meslek haline gelsede aslında doğuştan gelen bir yetenektir. Medyum olmak için El verme, Babadan yada ustadan hocadan el alma Gibi işlemler vardır. halk arasında bu deyimlere çok aşinasınızdır. Medyum Alim Hocamız Babasından gelen bir yetenek ile küçük yaşlarda Hocalık yapmış ve yılın belli dönemlerinde büyük üstadların yanında kendini geliştirmeye devam etmektedir. Alim Hocamız yılın belli dönemlerinde büyük evliyaları da ziyaret ederek belli dönemlerde bakım işlemleri yapmamaktadır.

BİR MEDYUM NELER YAPAR

Medyum denildiğinde nedense akla her zaman büyü ve büyücülük gelmektedir. Oysa bir medyum önce şifa dağıtmalıdır. hastaları tedavi etmelidir. cin musallatı Şeytan çarpması halk arasında uğrak dediğimiz rahatsızlıkları çözmek bir medyumun asıl işi olmalıdır. Bunun Dışında büyü bozma işlemleri de medyum bir hocanın en önemli vazifesi olmalıdır.

MEDYUM AŞK BÜYÜSÜ YAPAR MI?

Medyum Alim Hocamıza en çok gelen sorulardan birisidir. Aşk Büyüsü konusu. Evet medyumlar Büyü yaparlar ama kötü amaç için yapılan büyüleri asla yapmazlar. Ayrılmak üzere olan karı koca arasını düzeltmek için yapılan aşk büyüsü, giden sevgiliyi geri getirmek için yapılan aşk büyüsü, eşini aldatan bir adama yapılan Aşk büyüsü gibi işlemleri yapmakta sorun olmamaktadır. Aşk Dünyanın en güzel olayıdır ve Aşk büyüsü bunun için yapılırsa haram bir olay gözetmemekte ise yapmaktayıız.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ ETKİLİ Mİ? 

Sorulardan bir Çoğuda bağlama büyüsü hakkında gelmektedir. Bağlama Büyüsü nedir ? Sadece bir erkeği bağlamak mıdır? sadece bir kadını mı bağlamaktır. Bağlama Büyüsü sevenlerin ayrılmaması için yapılan Boşanmakta olan eşleri birbirine bağlayan, Birbirini seven sevgililer için yapılan karı kocanın arasını bağlayan bir büyüdür.

Çeşitli Bağlama büyüleri vardır. Aşk bağlama, dil bağlama büyüsü, sevgi bağlama büyüsü Gibi… Alim Hocamız bunları yaparken haram olaylardan kaçmakta ve aradığınızda size bir bir izah ederek olayları anlatmaktadır Medyum Alim Hocamızı aramaktan çekinmeyin. Gerçek bir Medyum’a ihtiyacınız varsa Medyum Alim Hocamız Sizler ile

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir