Kısmeti Kapalı Olanlar

Kısmet açma olduğu gibi aynı zamanda kısmet kapatma büyüsü de vardır. Her ne kadar kısmet açma iyi insanlar tarafından ve yarar uğruna yapılıyor olsa da; kısmet kapama büyüsü size zarar verecek olan ya da zararı dokunan ve aynı zamanda kötü huylu, kötü düşünceli insanlarca yapılır. Ama her kötü olayın da bir çözüm yolu bulunabilir.

Kısmet kapama büyüsünü bozmak için öncelikli olarak bazı şeylerin farkında olmanız gerekmektedir. Mesela iş hayatınızda veya evlilik hayatınızda oluşan sıkıntılar gibi. Hocaya gittiğiniz zaman kişiye özel olarak çalışacaktır ve sizlerden birkaç bilgi alacaktır. Daha sonra ise; diğer dünya ile bağlantı yaparak kişinin üzerinde ki büyüyü kaldıracaklardır.

Bu işlemlerden daha sonra görevli cinler iş başına girerek, VEFK hazırlanır ve ardından kişinin kısmet kapama büyüsünün altından kurtulması için çeşitli dualar hazırlanır. Kişi bundan sonra ki aşama olarak içerisinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulacaktır ve daha sonra o VEFK ve dualar sayesinde sıkıntıları başından def olunacaktır.

Kişiler çoğu zaman kendileri üzerinden oluşan kısmet kapama büyülerinin farkında olmazlar. Eğer hayatlarında her şey olumsuz gidiyorsa; bunu düşünebilirler ve düşündükten sonra olayın farkına varabilirler. Bu büyünün bozulması öncelikli olarak Allaha’a daha sonra da ise sizin inancınıza ve bizim gayretimize bağlıdır. Daha sonrasında büyü bozma işlemi etkisini gösterecektir ve sizlerde rahat bir nefes alacaksınız demektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir