Kısmet Açma

büyü bozma

Müslüman, hayat yaşamında kendisine atama olunan yazgısını tevekkülle, sabırla ve metanetle Allah’ın taktiri meydana geldiğini bilerek yaşarsa, hem bir inancını yüceltmiş hemde bizzat kıymetini arttırmış olur.Ancak ; üzgünüm yeryüzünde bir birlik kimseler dürüst ve dayanıklı bir inanca sahip değil.Kimse bir diğerinin başarısını, daha sıkı yerlere gelmesini ve mutluluğunu kabullenemiyor.Bu düşüncelerden davranış ederek de en yakın dostunu, arkadaşını, ailesinden bir tanesini ya da düşmanı meydana geldiği düşündüğü kimseleri, “BÜYÜ” yaptırarak, ilerleyip özünden daha sıkı konuma gelmemesi amacıyla engelliyor.

Toplumumuzda bu “KISMETİ BAĞLANMAK ya da KISMETİ KESİLMEK”olarak deyim ediliyor.Kazanç kapısının bir anda kapanması, getirin düşmesi, kendisiyle izdivaç etmek talep eden birinin çıkmaması, daha eskiden kendisine kısmet meydana gelen bir şeyin çoğalış kısmet olmaması, tuttuğu dalın kuruması, benzeri neticeler doğuruyor. Tanri yaratığı kulunun kısmetini kapatırmı, bu düşünülemez…Ancak; bu benzeri vaziyetler haset ve çekememezlik benzeri düşüncelerle insanlara büyü vasıtasıyle yapılıyor. Yaratılanların hepsinin kısmeti açıktır.Bir birlik insanlar “KISMET AÇMA“nın kişilerin yazgısının değiştirmek meydana geldiğini düşünüyor.Allah onların günahlarını affetsin.Gerçekte “KISMET AÇMA” bireyin kendi bilmeden ya da bir başkası aracılığıyla profesyonel olarak önüne koyduğu engellerin kaldırılması işlemidir.

KISMET NASIL AÇILIR ?

Kişiye özel olarak yapılmış olan bu çalışmada, kısmeti kapalı meydana geldiği tahmin edilen birey ile ilgili ön veriler alınır ve Ruhani Alemden dayanak alınarak gerçekte bireyin önünde bir engelin olup meydana gelmediği saptama edilir.Böyle bir durum saptama edilirse bireyin içerisinde bulunduğu hale göre Hadimi (Vazifeli Cin) atanır ve “VEFK” hazırlanmaya başlanır.Sonrasında bireyin bu rahatsızlıktan kurtulması amacıyla dua oluşturulur.

Kişi; üstünde taşıdığı Vefk ve okuduğu dualarla meydana getirdiği olumlu enerji yardımıyla, içerisinde bulunduğu sorun ve engelleri kaldırılmaya başlar.Bir bir sürü birey kısmetinin kapalı olduğunun farkında değildir. Gerçekte hedeflediği yere varabilmesi amacıyla önünde hiç bir engel yokken, anlaşılamayan bir sebeple inşa etmek talep ettikleri gerçekleşmez, negatif sonuçlanır.

Uygulamanın başarıya erişmesi önce Cenab-ı Hakk’ın iznine, ardından bizlerin çabası, sizlerin inancına bağlıdır.Burada çalışması gerekli olan yalnızca biz değil, aslen bizden hemen ardından sizlerin çalışmasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir