Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

kaşık büyüsüZaman zaman insanlar sebepsiz yere yakalandıkları hastalıklardan veya yaşadıkları şanssızlıklardan yakınırlar. Birçoğu bunun gelip geçici bir durum olduğunu düşünürken bazıları da bu durumun bir türlü geçmemesinden sıkıntı duyarlar. Eğer bu durum uzun süre sürüyor ve bir türlü geçmiyorsa bu durumda insanların bazı ihtimalleri ele almaları gerekmektedir. Bu ihtimallerden biri de insanların Üzerlerinden bir kaşık büyüsü olmasıdır. Bu her ne kadar istenmeyen bir durum olsa da olma ihtimali olan ve yabana atılmaması gereken bir ihtimaldir.

Çünkü bu büyü asla kendini hissettirmez fakat bir insanın hayatını çok kısa bir süre içinde işkenceye döndürebilir. Bunun nedeni ise kaşık büyüsünün tamamen bir kara büyü olması ve sadece insanlara kötülük yapmak için kullanılıyor olmasıdır. En eski zamanlardan bu yana medyumların uyguladıkları ve etki altına alan kişilere çok büyük sıkıntıları musallat ettikleri kaşık büyüsünden korunmakta maalesef mümkün değildir.

Bu nedenle bazı olağan dışı durumlar yaşandığında bir medyumdan kontrol talep etmek iyi bir fikir olacaktır. Bu büyüyü yaptıran kişiler gecenin bir yarısı bir mezar açmak ve o mezardan bir kefen parçası almak zorundadırlar. Çünkü bu kaşık büyüsünün en temel kuralıdır ve olumlu sonuç alınması için mutlaka yapılması gerekmektedir. Binlerce senelik büyü tarihinden bu kadar korkunç bir şekilde uygulanan bir büyü var mıdır bilinmez ama birçok kişinin bu büyüyü sırf bu özelliğinden dolayı yarım bıraktığına da birçok kez şahit olunmuştur. Zaman zaman insanların sevmedikleri kişilere çeşitli sıkıntılar vermek için tercih ettikleri kaşık büyüsünde iki adet tahta kaşık kefen parçası ile birbirine bağlanır ve kaşıklar çok gizli bir yere saklanır.

O kaşık saklı kaldığı sürece, istenen kişiler çok büyük sorunlar yaşarlar. Burada kullanılan kaşıkların mutlaka tahta olması ile ilgili net bir kural yoktur. Ancak birçok medyum tahta kaşık kullanılması gerektiğini aksi takdirde büyünün tam anlamı etki göstermeyeceğini düşünmektedirler. Ancak kaşık büyüsünü yaptırmak isteyen kişiler, bu büyünün kontrolden çıktığı takdirde etki altına alınan kişinin acılar içinde ölümüne kadar varacak kötü sonuçlar ortaya çıkaracağını bilmeleri ve gerek görüldüğünde zaman kaybetmeden büyü bozma işlemi yapılması gerektiğini de bilmelidirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir