Gerçek Medyum

medyum alim

Belki de geleceğimiz hakkında bir takım endişeler duyduk ya da internetten gördüğümüz şeyleri yapmaya karar verdiğimiz için böyle bir ruh haline büründük. Bu konu hakkında net bir bilgi alınamıyor maalesef. Ama bizler yine de internetten bir özentilik ile birlikte geldiğine inanmak istiyorum. Konumuz ise; medyumluk bir yetenek mi ve bu doğuştan kazanılabilir bir durum mu?Gerçek Medyum İçin Öyle mi?

Medyum Alim Hoca bunun hakkında ufak ama tam anlamıyla doyurucu bir bilgi kapısını açmış bizlere. Medyum işi ile uğraşmak veya medyum olmak kimi zamanlarda doğuştan gelen bir yetenek olarak gözlenmiştir. Ama öyle durumlar vardır ki; ön sezileriniz ve öz güveniniz sizler için en önemli faktör olacaktır bile. İçinizde bil ilgi veya alaka hissetmiş olabilirsiniz medyumculuğa karşı ama bizlerde yine de pek araştırmadan sektöre girmemenizi isteriz. Sebebi ise; her şeyin tam olarak oturmasını amaçlamak, tek sebebi budur. Bizler yine de yeteneğimizden emin olarak bu yola adım atmamız gerektiğinin bilincinde olan insanlarız.

Medyum kavramını herkesin kafasında oturtma evresi henüz gerçekleşmedi diyebiliriz. Ama yine de herkesin bir fikir oluşturması açısından medyumlar, çok özel kategoriye ayrılan insanlardır bizler için. Mesela bizler istesek bile ön sezilerimiz o kadar kuvvetli olmasa bir medyum olamıyor iken; kimi insanlar bu güce sahip bir şekilde doğuyorlar. Ortalıkta medyum diye dolanan bu kadar insan olduktan sonra, bizler birçok sahte medyum ile karşılaşabiliriz.

Medyum Alim Hoca bunun hakkında ufak ama tam anlamıyla doyurucu bir bilgi kapısını açmış bizlere. Medyum işi ile uğraşmak veya medyum olmak kimi zamanlarda doğuştan gelen bir yetenek olarak gözlenmiştir. Ama öyle durumlar vardır ki; ön sezileriniz ve öz güveniniz sizler için en önemli faktör olacaktır bile. İçinizde bil ilgi veya alaka hissetmiş olabilirsiniz medyumculuğa karşı ama bizlerde yine de pek araştırmadan sektöre girmemenizi isteriz. Sebebi ise; her şeyin tam olarak oturmasını amaçlamak, tek sebebi budur. Bizler yine de yeteneğimizden emin olarak bu yola adım atmamız gerektiğinin bilincinde olan insanlarız. Eğer Bu zamanda Gerçek Medyum Arıyorsanız Medyum ALim Hocaya danışmadan başkasını aramayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir