Büyü Bozma

Büyüler çoğu zaman çok tehlikeli olabilmektedir. Her ne kadar yardım etmek pahasına bile olsa sıkıntılı olduğu dönemleri de bilmekteyiz. Ünlü medyum kişisi Medyum Alim Hoca bir büyü bozma işlemini gerçekleştirmiş, bizlerde buna değineceğiz.

Kişi eğer üzerinde büyü var ise bunu hissedebilir. Huzursuz olur ve sadece kendi iç huzursuzluk olarak karşımıza çıkmaz bu durum, çevresine bile huzursuzluk saçabilir ki aynı zamanda evine bile. Öncelikle büyü yapılmış mı veya yapılmamış mı bunu kontrol etmemiz gerekecektir daha sonra ise yapıldıysa hangi büyü yapılmış buna bakacağız.

Birçok çeşitli yoldan kişiye büyü yapıldı mı veya yapılmadı mı öğrenebiliriz. Aynı zamanda bir bakım sistemi vardır bu yöntemin. Ama bizim için en önemli kısım, bakım kısmıdır. Bakım sırasında veya sonrasında kişinin ruhu nasıl olacaktır, bunu düşünmemiz gerekmektedir.

Kimi oluşan değerleri hiçe sayarak yapılan büyüleri bozmak, evli bir çiftten her hangi birisini başka birine aşık etmek veya aynı zamanda bebek bekleyen bir çiftten herhangi birisine büyü yapılmış olmasından sonra ki aşamada, oluşan o büyüyü etkisiz hale getirmek adına bozmak, neredeyse hiç günah değildir. Elbette bu büyüyü bozma aşamasından sonra muhabbet büyüsü de sıkıntı çıkartmayacaktır. Yapılan bu büyü bozma işlemlerinin ise sonları epeyce güzel sonuçlanmıştır.

Özellikle de yapılan büyü iyi niyetli bir nüyü ise İslam açısından sıkıntı çekmeyeceksiniz ama sıkıntılı büyülerden tarafsanız bu sizin için tehlikeli olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir