Gerçek Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü, bir kişiyi kendinize aşık ettirmek amacı ile uygulanan bir yöntemdir. Uygulama biçimi açısından birçok farklı yöntemi içerisinde barındırmaktadır. Kimi medyum kağıt üzerine yazdığı yazıları yakarak hazırlar, kimi medyumlar kağıt üzerinde yazdığı yazıları kutsal bir mekan içerisine gömerek, kimi medyum yine bir kağıt üzerine yazdığı yazıları ev ortamında yüksek bir yere asarak, kimi medyum ise yiyecek ve içecekler içerisine özel olarak hazırlanmış karışımlar ekleyerek yapmaktadır. Genel olarak aşk büyüleri çeşitli malzemeler ile yapılmaktadır.

Büyüye maruz kalan kişiye ait kişisel eşyalar ile (saç, tarak, iç çamaşırı, tükürük, kazak, tişört, pantolon) hazırlanan büyüler genel olarak kısa sürede hazırlanır ve etki süresi oldukça hızlıdır. Bazı medyumlar tütsü ile özel tılsımlar hazırlayarak da aşk büyüsü yapmaktadırlar. Bu yöntem en garantili yöntem olarak bilinmektedir. Hazırlanışı oldukça zahmet gerektirdiğinden dolayı etkisi biraz geç görülebilmektedir. Etkisinin geç gözükmesi sizi korkutmasın bu yöntem diğer yöntemlere göre keşfedilmesi oldukça zor, büyünün bozulma gibi işlemleri de oldukça zordur.

Bu kadar farklı yöntemin olmasının temel nedeni alanında uzman çok fazla medyum olmasıdır. Her ilim sahibi medyum kendine özel yöntemler ve büyüler geliştirdiklerinden dolayı ortaya birçok yöntem çıkmıştır. İnsanların büyü yaptırırken bu konuda çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Günümüzde büyülerin rahatça uygulanması sebebi ile, alanında uzman gibi gözüken medyumlar sahalarda dolaşmaya çalışmaktadırlar. Sizlere tavsiyemiz aşk büyüsü  yaptırmadan önce medyumlar ile konuşarak referans istemeniz, çalışmalarını tek tek incelemenizi önermekteyiz. Ülkemiz sınırları içerisinde gerçekten öyle medyumlar var ki yaptıklarını gördükten sonra insanların dilleri tutuluyor, gerçek olup olmadıkları konusunda hayrete düşürüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir