Evlilik Duası ve Büyüsü

Aşk Büyüsü

Hayatta bazı sorunların çözümünü bulmanız oldukça zordur. Bunlar bir nevi hastalık gibi yakanıza yapışır ve peşinizi bırakmaz. Bu hastalık öyle yıpratıcı bir hastalıktır ki beklersiniz beklersiniz bir türlü iyileşmez. Hastalık sürdükçe yani derdinizin çözümünü bulamadığınız sürece gerçek manada hastalanırsınız. Halk tabiri ile hastalığınız kalbinizdedir ancak görünürde bir belirti vermez. Ruhunuzu sarar, kuşatır ve ruhunuza acı verir. O yüzden hiç bir doktorda çare bulamazsınız. Hiç bir ilaç da acınızı dindirmez.

Evlenememek de bu tür sorunlardan biridir. Yaşınız oldukça ilerler ancak siz bir türlü kendinize uygun bir kısmet bulup evlenemezsiniz. Tüm eksiklerinizi tamamlamış olursunuz ancak evlenecek biri olmadığından bir türlü hazırlıklarınızı tamamına erdiremezsiniz. Kendinize uygun bir aday bulamıyorsunuzdur veya varsa da bu aday sizi istemiyordur. Yani henüz aday adayı bile değildir. İşte böyle durumlarda yapacağınız en mantıklı şey ellerinizi semaya açarak Allah’a yalvararak Allah’tan yardım dilemenizdir.

Allah’a açılan ellerin boş dönmeyeceği, samimi duaların kabul edileceği şüphesiz bir gerçektir. Evlilik duası yaparak Allah’tan yalnızlığınızı gidermesini isteyebilirsiniz. Bu duayı yaparken kullanacağınız dilin samimi olması yeterlidir. Arapça, farsça ya da başka bir dil olmasına gerek yoktur. Çünkü Allah her dili bilir. Özellikle gönül dili ile konuşanların feryadına mutlaka yetişir.

Ey Ulu Rabbim, Yüce Yaratanım bana yardım et ve yalnızlığımı gider. Beni bu dünya sahasında yalnız başına yaşayan kullarından yapma, bana hayırlı bir eş ver. Hem beni mutlu edecek hem de benimle mutlu olacak, benimle ve benim imkânlarımla yetinecek, kendisiyle birlikte sonsuz ihsan ve huzur kapılarını açacağın bir eşi bana nasip et diyerek yapılacak evlilik duası boşanmış, dul veya bekar insanların samimiyeti nispetinde işe yaramaması mümkün değildir.

Bu duayı yaparken eğer aklımızda belirli kişiler varsa bu kişilerin medeni durumlarını dikkate almamız ve duamızı ona göre yapmamız Allah’tan istenecek konuların meşruluğu yani İslami kurallara göre mübah, caiz ya da helal olup olmadığı hususu dikkate alınması da son derece önemlidir. Çünkü kendimizin mutluluğunu isterken başkalarını da mutsuz edemeyiz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir