En Etkili Aşk Büyüsü

En Etkili Aşk Büyüsü Bir bireyin sizlere meydana gelen hislerinin (aşk, sevgi, alaka, cinsellik, vb.) artmasına karşı olarak ifade edilecek bir bir sürü yöntem vardır. Minik bir araştırmayla karşınıza onlarca tarif, yöntem, uygulama çıkacaktır. Üstelik bu metotları herkesin uygulayabileceğine konusunda ifadelerle dahi karşılaşmak olasıdır. Bu yolların kocaman bir çoğunluğu hakikat olmamakla beraber diğerleri de büyü niteliği taşımaktadır ki, direk bireyin iradesine müdahale edilerek yapılmış olan yöntemlerdir.

Bilinmesi gerekli olan önce husus, herkesin büyü yapamayacağıdır. Büyü yapabilmek amaçlı özel yetenekler, haber ve ihtisas gerekir. Bu çeşit çalışmaları inşa etme teşebbüsünde yer alan bir bir sürü bireyin kayıp gördüğünü bilhassa anımsatmak isteriz. Başka yandan da büyü ve büyüyle etkilemeye şiddetle karşın olduğumuz bilinmelidir.

Büyü inşa ederek, bireyin iradesine zorlukla müdahale edilerek başlayacak bir aşkın geleceğinin olmayacağı ve eninde-sonunda büyünün tesirinin kaybolmasıyla ilişkinizin hüsranla nihai bulacağı bilinmelidir. Diğer yandan, zorlukla sizi sevecek bir sevgiliyle yaşamını sürdürmek ne bu yeryüzünde ne de ahirette huzur vermeyecektir.

Her birey yaratılışı icabı, Allah’ın verdiği duygular doğrultusunda sever, aşık olabilir, yaşamını sevdiği insanla birleştirmek ve onla beraber müebbet sevinçli bir beraberlik yaşamını sürdürmek arzu eder. Gönüle düşen bu ateş giderek hararetlenir ve yakmaya başlar. Içten niyetle meydana gelen bu sevginin karşılığını göremiyorsanız, çaresizlik vazgeçilmez bir hâl alır. Vazgeçilmez meydana gelen bu çaresizlikten bir an öncesinde arınmak amaçlı bir dala tutunmak gerekir. İşte bu noktada tutulacak bir dal, gönlünüze bu ateşin düşmesine müsaade verici Yüce Allah’tan başkası olmamalıdır. En gösterişli yöntem büyü değil Aşk Vefkidir’dir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir