Büyü Bozma

Büyü Bozma

büyü bozmaYapılış amacı ne olursa olsun büyüler har zaman için riskli ve dikkatli olunması gereken uygulamalardır. Çünkü büyü etkisi altındaki her insan manevi baskı altında olacak ve bünyesine bağlı olarak bazen bu baskı kendisini çok rahatsız edecektir. Fakat büyü yaptıran kişilerin şahsi inisiyatiflerini kullanarak zamanı geldiğinde büyü bozma işlemini de yaptırmaları bu kişilerin çok daha kötü sonuçlarla karşılaşmadan kurtulmalarına neden olacaktır. Büyü bozma işlemlerinde tıpkı büyü yapma işlemleri gibi yüksek bir tecrübe gerekir çünkü bu işle uzun zamandır uğraşan ve günümüzün en tecrübeli büyücüleri olarak gösterilen kişiler, büyü bozma işlemleri her zaman için büyü yapma işlemlerinden daha zor ve daha fazla uğraş gerektiren uygulamalardır demektedirler.

Bunun nedeni ise büyü yaparken devreye sokulan manevi güçlerin veya cinlerin, büyüye son verildiğinde o kişilerden uzaklaştırılmasının çok ama çok zor olmasıdır. Bu işin uzmanları özellikle papaz büyüsü, sabun büyüsü veya kaşık büyüsü gibi etkisinin yüksek olduğu bilinen ve insanları çok zor durumlarda bırakabilen büyülerde, büyülerden istenen etki alındığında mutlaka zaman kaybetmeden büyü bozma işlemi yapılması gerektiğini belirtmektedirler.

Çünkü bu tip büyüler zamanında durdurulmazsa insanların hayatlarını kısa zamanda allak bullak edecek güce sahiptirler. Tabi ki bu durum büyünün amacına ve yapılırken tercih edilen uygulama şekline de bağlı olarak değişebilir. Binlerce senedir varlığı bilinen ve çok fazla kişi tarafından tercih edildiği de herkesçe malum olan büyü bozma işlemleri ve büyüler ister hayır ister şer niyetle olsun etkilerini her zaman hissettiren çok güçlü manevi uygulamalardır.

Buradan hareketle şunu çok rahat söyleyebiliriz ki, bizler sıradan insanlar olarak bizlerden çok daha üstün varlıklar olan cinlerin veya benzer manevi varlıkların etkileri altında her zaman çaresiz kalmaktayız ve bu durumdan korunabilmek için elimizden pek fazla şey gelmez. Bu nedenle bu gibi durumlara karşı son derece dikkatli davranmak ve eğer nedeni bulunamayan bir sıkıntı yaşıyorsak doktorlar veya çeşitli tedaviler gibi bilimsel yardımların yanında özel manevi uygulamalar olan büyüler, büyü bozma işlemleri veya medyumlardan da yardım almakta da çok büyük fayda vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir