Büyü Bozan Medyumlar

Dünya üzerinde yaşayan insanların bazı zor durumlarda, ne yaparlarsa yapsınlar elde edemedikleri, deli gibi isteyip de istediği olmadığı gibi durumlarda başvurdukları yol büyüdür. Büyü, çeşitli birçok malzemelerle, değişik fikirlerle ve çok farklı dualarla ve uygulamalarla yapılır. Büyüyü iyilik olsun diye ya da kötü amaçlı olarak yaptıranlar vardır. Mesela evlenmek isteyip de evlenemeyenler, sevdiğini evlenmeye ikna etmek isteyenler, kocasından kurtulmak isteyenler, kocasını eve bağlamak isteyenler, iki kişiyi ayırmak isteyenler, birini deli etmek isteyenler, evin her türlü kısmetini kapatmak isteyenler veya insanları çekemeyip başı hiç beladan eksik olmasın diye, birçok sebebe dayalı yapılır.  Hepsinin de ayrı büyü adı vardır. İnsanlar büyü olduğundan şüphelendiği zaman büyü bozmak için çeşitli yollara başvururlar.

Büyü bozma, yapılan büyüye göre zorluk derecesi vardır. Bazı büyüler çok zor bozulabilirken bazıları hemen bozulabilmektedir. Vefk tılsımlı yapılan büyüler en zor bozulan büyüdür. En basit büyü bozma olarak bilinen şekli şudur; denize gidersiniz, sabah güneşi doğmadan denize girip 7 dalganın altından başınızı geçirirsiniz. Bu sizi nazardan da korur. Bir de büyüyü bozmaya niyet edip gusül abdesti almanız gerekir, sonra tövbe istigraf çekilir,100 defa estağfirullah el azim dedikten sonra 4 rekat Allah rızası için namaz kılınır. Namazdan kalkmadan 1 Fatiha 3 İhlas okunur sonra Allahümme sallı ala seyyidina Muhammed ve ardından Bismillahi Destur denir. Baştan bir kere besmele çekilir ardından 41 defa Felak Suresi okunduktan sonra ellerinizi Allaha açıp dua edip, tekrar 4 rekat namazı Allah rızası için kılarsanız büyü bozulur. Yalnız bu işlemi yanınızda bir şişe su bulundurunuz çünkü 41 kere Felak okuduğunuzda o şişeye üfleyiniz, sonra o sudan 7 gün içiniz. Suyu yere dökmeyin ayet okunduğu için günahtır. Büyü şeytan işidir, yapan da yaptıran kadar suçludur.

Yapılması kadar bozulması da zor olan büyüleri kendi başınıza çözemezsiniz. Büyü bozma konusunda muhakkak bir uzman, işinin ehli olan birinden yardım almalısınız. Ne dilerseniz ne isterseniz Allahtan isteyin, iyi veya kötü… Emin olun Allah bir gün dileklerinizi yerinize getirecektir. Şeytana hiçbir zaman uymayın, şeytan bu tür olaylarla dünyayı ele geçirip kötülüğü yaymak istiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir