Bağlama Büyüsü Çeşitleri

bağlama Büyüleri

Bu makalemde size bağlama büyüsü çeşitleri ile ilgili veriler verip bağlama büyüleri ile ilgili bilgi sahibi olmanıza destekçi olacağım. Bağlama büyüleri burada sayamayacağım civarı çeşitli malzemelerle yapılabilir. Sözgelişi ceylan derisinden yapılmış olan bağlama büyüsü canbar bağlama büyüsüdür.
Ceylan derisine belli şekiller çizilerek bağlantı kurmak istenilen bireyin isimleri bu deri üst kısmına özel bir kalemle çizilerek hazırlanır. Daha daha sonra canbar bağlama büyüsü amaçlı okunacak özel dualar okunur.

Yine bir farklı bağlama büyüsü meydana gelen kaşık büyüsünde bağlanmak istenilen bireyin ismi ve bu büyüyü yapan bireyin ismi bu 2 kaşık üst kısmına yazılır. Sonrasında kullanılan bu 2 tane tahta kaşık bir bez faydalanılarak kaşıkların yüzleri birbirine bakacak biçimde sıkıcı bağlanır. Sonrasında kaşık bağlama büyüsü amaçlı okunacak meydana gelen özel duası okunarak bu kaşıklar bir toprağa gömülür. Kısa bir zaman daha sonra netice alınır.

Ayrıca başka bir bağlama büyüsü meydana gelen nohut büyüsünde de emel giden sevgiliyi geriye getirmektir. Nohut büyüsünde ise 41 tane nohut faydalanılarak ifade edilecek meydana gelen bağlama büyüsü yapılır. Nohut büyüsü de kuvvetli bir bağlama büyüsüdür ve kısa zamanda etki gösterir.

Bağlama büyüsü çeşitleri epeyce pek meydana gelen bir büyüdür demiştik. Bu büyüleri hazırlamak pratik olmayacağı benzeri bazıları bana yazıyorlar ben kendim yaptım netice alamadım diye bende onlara netice alamayacaklarını söylüyorum.

İnternette okuduklarınızla siz kendiniz bu uygulamayı inşa etmeye çalışırsanız netice alamazsınız. Burada yazılanlar bilgi amaçlıdır ve tam değildir. Bu yüzden bizzat başınıza bu büyüleri inşa etmeye çalışmayın.

Son vakitlerde bir takım web sitelerinde 72 saatte çözüm, 12 saatte kesinlikle çözüm benzeri kimi sahte medyum sitelerinde bu türden ifadelere rastlıyorum. Tamamıyla sizi yanıltmaya ve aldatmaya karşı bu çeşit sloganlara inanmamanız gerekir bu ifadelerde yer alan hocalara hiçbir zaman güvenmeyin zira bu biçimde bir iddia tamamıyla sizin aklınızı yanıltmak ve sizin paranızı almak amaçlı yazılmış asılsız gerçekle uzaktan yakından alakası olmayan ifadelerdir. maalesef birçok insan bu sahte sitelerdeki iddialara inanarak hata bir sokak seçmiş oluyorlar. Bu vaziyette hem bir ücret kaybına uğruyorlar hemde bundan daha mühim meydana gelen içsel inançlarını kaybediyorlar. Bu çeşit sahte medyumlar aracılığıyla kandırılan insanlar daha sonrasında üzgünüm başka kımetli medyumlar ile ilgili da negatif düşünmeye başlıyorlar. Bu ön yargının nedeni başka kağıt üzerinde medyumlar bu sebeple benim lafım hakikaten kımetli medyumlara değil bu üç 5 tane dolandırıcı içindir.

Bu çeşit kişilerin kurdukları sahte medyum sitelerinde başka medyumlar ile ilgili sahte açıklar yazılmak suretiyle kımetli hocalarımızın üst kısmına karalama kampanyası yapılıyor. Halbuki bu yorumları yazanlar esasında bu siteleri açan dolandırıcı bireyler aracılığıyla yazılan yorumlardır. Çeşitli insan isimleri faydalanarak adeta ziyaretçiler yazmış benzeri başka vatandaşları hata bir biçimde bilgilendiriyorlar. Geçtiğimiz bir sayfada benim dahi hakkımda bir içerik yazıldığını gördüm. Aslına ne o yorumu yazanı tanırım ne de öyle bir insana yardımı oldum. Ancak kağıt üzerinde bu kişi benden yardım almış benzeri başka vatandaşları aldatacak istikamette ifadelerle beni karalamaya çalışmış. Bunlara hiçbir zaman inanmamanız gerektiğini söylüyorum. Allah katında korkusu olmayan bu sahtekarların sitelerine girip gerçekle alakası olmayan sahte yorumları okuyarak hakikaten kımetli medyumlar ile ilgili hata düşüncelere kapılmayın.

Değerli kardeşleri; ben uzunca yıllardır bağlama büyüsü çeşitleri ile ilgili size destekçi oluyorum, sebep yurt içerisinde sebep yurt dışından binlerce insan beni arayarak yardım talep ettiklerini belirtiyorlar. Allah benim şahidimdir ben sizler amaçlı elimden gelenin en iyi olanını her an yapıyorum. Sizlerin meselelerinin benim aracılığım ile halledilmesi beni sevinçli etmekte. Benim ne civarı gerçek bir iş yaptığımı sizlerden gelen teşekkür iletileri yardımıyla çok daha iyi anlıyorum. Hepinizin sorunlardan uzak huzurlu bir hayat yaşamasını talep ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir