Bağlama Büyüsü

Dünyadaki milyonlarca kişi arasından, üstelik çok da çaba göstererek ruh eşinizi buldunuz. Güzel bir beraberliğiniz var. Belki mutlu sona ulaştınız ve evlenmeyi de başardınız. Hatta mutluluğunuzu taçlandırıp bir evlat getirdiniz dünyaya. Peki, bütün işiniz bitti mi? Aslında tam da şimdi başlıyor. Bu hayat koşullarıyla mutluluklarınızı daimi kılmak oldukça zor. İşler yolunda gitmiyor fikrine kapılmaya başlıyorsak ihtiyacımız olan enerji Bağlama Büyüsü ’nde saklı. Bu vefk  etkisi aradığımız sonuç olabilir

  İlişkilerimizin belki daha başlarında, belki de belirli yollar aştıktan sonra yıpranmaya başladığını hatta bazen de uzaklaştığımızı düşünürüz.  Evlilik bir süre sonra aşkı bitiriyor mu korkusu yaşarız. Hayatın karmaşasına kapılıp bazen bu yola istemeden gireriz hatta. Yoğun olan iş yaşantısı eşimizi uzaklaştırır bizden. Kopamadığı arkadaş çevresi uzaklaştırır. Belki de dünyanın en güzel varlığı olarak düşündüğümüz çocuğumuz eşimizin bizi ihmal etmesine sebep olur. Her şey yolunda gidiyor olsa bile partnerimizin bizden uzaklaşması fikri bizleri korkutur. Biraz da garanticiysek eğer Bağlama Büyüsü’yle bu korkulardan uzaklaşmamız mümkün. Bir çok büyünün aksine özellikle kopmak üzere olan yuvaların toparlanması amacıyla yapılan vefk şeklinin dinimizce de sakıncası bulunmuyor. Bu büyü çiftlerin yıldız takvimlerine göre hazırlanıyor ve çifte uygun dua yazılıyor. Hazırlanan vefk ,partneriniz üzerinde taşımaya başladığı anda etkisini gösterecektir.  Sizin de edeceğiniz uygun dualar yardımıyla partneriniz bu enerjiyi hissedecektir.  Bu enerji , onu öncelikli olarak sizi ihmal ettiği düşüncelerine sevk edecektir. Size haksızlık ediyor olma ihtimalini sorguluyor olacak ve  sonrasında ise bu durumu ortadan kaldırabilmek için ne kadar çaba sarf ettiğini görebileceksiniz. Aslında farkında olması gereken her şeyi bu enerji sayesinde eşinize düşündürüyor olacaksınız. Bu sizin ilişkinizi kurtarma biçiminiz hem de kimseye zararı olmadan. Üstelik bu büyünün bozulması da hiç kolay değil. Konusunda uzman bir medyum tarafından yapılmış bağlama büyüsü ancak aynı yöntemle konusunda uzman bir medyum tarafından çözülebiliyor.

Sallanmakta olan bir ilişkiniz var ve çare bulamıyorsanız, ilişkinizi kurtarmak istiyorsanız Bağlama Büyüsü tam da size göre. Konusunda uzman bir medyum yardımıyla hazırlanan Vefk mutlu günlerinizi yeniden yaşamanıza yardımcı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir