Ayırma Büyüsü

Etrafımıza baktığımız zaman daha çok büyülerden söz edildiğinin farkına varmışızdır. Hatta çoğu insanın bir takım büyüler kullanarak kazandıklarını dile getirdikleri de olmuştur. Eski kültürümüz olan Şamanizm’e dönüş olarak da bakabiliriz bu duruma. Evet, zaten yıllardır var olan ve kimi zaman gizli bir şekilde de olsa yapılan büyü seansları vardır. Hangimiz çocukluğumuzda bir hocaya götürülmedik ki?
Tabii günümüzde büyücülerin artması ile aslında baktığınız zaman dolandırıcılığın da artmış olduğunu görebiliriz. Örneğin ayırma büyüsü yaptırmak istiyorsunuz. Herhangi bir büyücüye giderek iki üfleyip, iki okuması ile her şeyin olabileceğine inanıyorsunuz. Hayır, bu yanlıştır. Büyü yapan insanların daha kadim güçleri olduğunu anlayabilirsiniz.
Medyum Alim’de tam olarak güvenilecek insanlardan biridir. Kendisine bahşedilen bu gücü, insanların yararına kullanmaktan hiçbir zaman çekinmemiştir. İstediğiniz ayırma büyüsünü bile içindeki en büyük iyi niyetle yapacağına şahit olacaksınız. Nasıl mı? Şöyle diyelim, ayrılması gereken insanların birbirilerinden ayrı olarak geçireceği hayatın aslında kendileri için çok daha iyi bir yönde gideceğine emin olarak.
Evet, ayırma büyüsü adından da anlaşılacağı üzere negatif bir anlam ifade edebilir. Fakat detaylı düşününce aslında bireylerin birlikte olmalarından ziyade, ayrılmaları kendilerine daha iyi gelecek, hayatlarını çok daha farklı yönlerde ilerleterek istedikleri başarıya ulaşabilecektir. Siz de birlikte olmak istediğiniz insanla daha iyi bir hayata kavuşacaksınız. Medyum Alim en çok da bu detaylara dikkat etmektedir. Kötü niyet barındırmayan gücünü tamamıyla insanların yararına kullanarak gücüne daha fazla güzellik katmaktadır.
Ayırmak istediğiniz insanların yaşamlarına bakarak da ne denilmek istenildiğini anlayabilirsiniz. O adamın, ya da kadının sizinle daha mutlu olacağı öngörülüyorsa bu büyünün vereceği enerjinin ne kadar pozitif yönde olacağını tahmin bile edemezsiniz. Bir yandan da önemli olan sizin içinizdeki niyet zaten. Tamamıyla her iki tarafın iyiliği amaçlı ve de kendi iyiliğinizi düşünerek yaptıracağınız bu büyü ile sevenleri ayırmaktan öte, onlara yalnız yürüyebilecekleri bir yolda daha emin adımlar atmasına olanak sağlamış oluyorsunuz.
Yani, her büyü karanlık değildir, her büyünün sonunda negatif enerji çıkacak diye bir şey yoktur. Bu tamamıyla insanın içindeki niyetten kaynaklanan bir durumdur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir