Ankara Medyum

Her ne kadar hiç bir zaman inandığımız doğruların peşinden gitmeyi bırakmasak bile, bizler bir şekilde hataya düşebiliyor veya acaba kelimesini kullanıyoruz. Tam olarak böyle zamanlarda ise birilerinden yardım alma yoluna gidebiliyoruz. Elbette bu birileri her şeyi bilen, hatta gelecekten haber veren kişiler oluyor. Her ne kadar istemesek bile çizdiğimiz o yoldan ilerlemek zorunda hissediyoruz kendimizi ama yine de giderken ve o yoldan devam ederken korkmuyor ve direnerek devam ediyoruz yolumuza.
Ankara medyumlar için oldukça makul bir şehir. Her ne kadar her köşede bir medyum kişisi bulamazsanız bile, yinede kaliteli medyumların bulunduğu bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Bizlerde onlardan medet umarak bu sektörü bir araştırmaya başlıyoruz. Bakalım medyumluk ne denli iyi bir meslek veya ne kadar yardımcı oluyorlar aşamasında buluyoruz kendimizi.
Her ne kadar çaresiz hissetsek bile son çare olarak gördüğümüz yerlere günümüzde ilk yer olarak görüyoruz ve bu bakımdandır ki medyum alanı günümüzde oldukça fazla rağbet görüyor. Bizlerde bu rağbete kapılık kendimizi bir medyumcu da buluveriyoruz. Medyumlar bize diğer dünyadan daha dar anlamı ile ölülerden haber getiren kişiler, hal böyle olunca kendimizi onların yanında görmüyor olmamız ve aynı zamanda onlara ihtiyaç duymamamız imkansız oluyor. Bu bakımdan medyumlardan yardım isteyen kişileri pek de hor görülmeyerek bakmak gerekiyor açıkçası. Çünkü yaşadığımız dönemin her hangi bir zamanında bizler de ihtiyaç duyuyor olacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir